zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2016 URZĄD GMINY INFORMUJE
Dostojny jubileusz Państwa Zofii i Edwarda Nizioł

Dostojny jubileusz Państwa Zofii i Edwarda Nizioł


W dniu 20.10.2016 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chmielniku Państwo Zofia i Edward Nizioł świętowali swój Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Wójt Gminy – Pan Krzysztof Grad w obecności Zastępcy Wójta Gminy – Pani Magdaleny Wdowik-Reczek, Przewodniczącej Rady Gminy Chmielnik Pani Grażyny Małgorzaty Drążek oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Pani Agaty Bolanowskiej.

50 rocznica zawarcia związku małżeńskiego czyli Złote Gody to Jubileusz niezwykły. To symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. To wzór i piękny przykład do naśladowania dla młodych pokoleń.

Szanownym Jubilatom jeszcze raz życzymy kolejnych lat życia w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu oraz szacunku dzieci i wnuków.

Agata Bolanowska


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 30 Stycznia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART