zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2019
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2019 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

Sesje Rady Gminy Chmielnik
Setne urodziny Pani Magdaleny Czarnota
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie
Seniorze nie daj się oszukać
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

 

W dniu 03 października 2019 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chmielniku odbyła się dostojna uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Państwu Kazimierze i Janowi Murias.

Jubilaci obchodzący Złote Gody otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu dekoracji medalami dokonali Wójt Gminy - Pan Krzysztof Grad i Przewodnicząca Rady Gminy Chmielnik Pani Grażyna Małgorzata Drążek w obecności Zastępcy Wójta Gminy - Pani Magdaleny Wdowik-Reczek, oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego - Pani Agaty Bolanowskiej.

Pan Wójt osobiście złożył na ręce Jubilatów list gratulacyjny z życzeniami doczekania w zdrowiu tak pięknego Jubileuszu jednocześnie życząc kolejnych rocznic małżeńskich. Jubileusz pożycia małżeńskiego to najlepszy certyfikat – jak kochać i związać ze sobą życie trwające w przysiędze małżeńskiej przez tak wiele lat. To niezwykły Jubileusz, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Te wspólnie przeżyte lata, to symbol miłości i wierności małżeńskiej, wzajemnego szacunku i zrozumienia, a także trwałości rodziny. W miłej i rodzinnej atmosferze dostojni małżonkowie uczcili 50 lat wspólnego małżeńskiego życia. Ten piękny dzień na długo pozostanie w pamięci uczestników uroczystości.

Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia, miłości i pokoju.


Agata Bolanowska Kierownik USC


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 16 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART