zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2009
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2009 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKUCzas na aktywność w Gminie Chmielnik
Pomoc żywnościowa
Świetlica Socjoterapeutyczna
Warunki pomocy dla matki z nowonarodzonym dzieckiem
Życzenia
Świetlica Socjoterapeutyczna

Witamy Szanownych Czytelników. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem przeżyciami, których doświadczyliśmy w kilku ostatnich miesiącach. Otóż jak każdy z nas wie, są dni pełne radości, szczęścia i uniesień - tak też było w październiku, gdy organizowaliśmy jesienny konkurs plastyczny. Ale są też inne – pełne zadumy i smutku – taki właśnie był dzień 2 listopada b.r., gdy udaliśmy się wraz z wychowawcą na cmentarz, aby w ciszy i zadumie odmówić modlitwę za wszystkich tych, których już nie ma wśród nas. To było ważne dla nas wyjście. Z kolei wesołym wydarzeniem był dla nas „Dzień Pracownika Socjalnego” – 21 listopada. Specjalnie dla naszych lubianych i szanowanych Pań z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chmielniku przygotowaliśmy krótkie przedstawienie teatralne i piękne kreponowe storczyki. (Jak wiemy bardziej cieszy dawanie aniżeli branie). W grudniu prężnie przygotowywaliśmy się do Świetlicowej Wigilii i nadchodzących Świąt - malowaliśmy gipsowe aniołki, stroiliśmy choinkę, robiliśmy okolicznościowe kartki i pachnące stroiki. Prowadziliśmy również próby do przedstawienia jasełkowego, którego premiera odbyła się 18 grudnia podczas uroczystego spotkania opłatkowego dla osób starszych z udziałem zaproszonych gości. Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia ciepłych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2010 Roku.

 

Wychowankowie i wychowawca
Świetlicy Socjoterapeutycznej
w Chmielniku


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 2 Grudnia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART