zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2009
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2009 OŚWIATA I KULTURA
Warsztaty w Bibliotece

W dniu 26 listopada w czytelni naszej biblioteki młodzież gimnazjalna wzięła udział w warsztatach kulinarnych, które prowadziła Pani Ludmiła Chmielowska z ODR w Boguchwale Niezbyt wierząc we własne siły młodzi ludzie pod czujnym okiem pani Ludmiły przygotowały propozycję dań, które mogą samodzielnie wykonać np. na urodziny. Sałatki, pasta do kanapek i przepyszny sos do jajek przypadł wszystkim uczestnikom do gustu.

Po wspólnej pracy przy pięknie przyozdobionym stole, fantazyjnie ułożonymi serwetkami, które wspólnie nauczyliśmy się układać, można było rozpocząć degustację.

Wszystko było przepyszne.

Uczestnicy wyrazili chęć kontynuacji warsztatów, tym razem chcą nauczyć się przygotować pyszne desery. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych a o spotkaniu poinformujemy.

Beata Wojnarowicz-Hondz 


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 24 Września 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART