zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2010 OŚWIATA I KULTURA
"Z przedszkola w cyfrowy świat z programem kidsmart" - kolejny wygrany projekt w błędowskiej podstawówce

Staramy się dbać o wysoki poziom bazy edukacyjnej, w tym w wyposażenie w nowoczesny sprzęt multimedialny poprzez pozyskiwanie środków i pomocy z różnych źródeł, m.in. z programów i projektów pozabudżetowych. Udało nam się kolejny raz wygrać projekt tym razem dotyczący najmłodszych dzieci z naszej szkoły pt. „Z przedszkola w cyfrowy świat z programem Kidsmart” Otrzymaliśmy sprzęt komputerowy razem z licencjonowanymi programami, przystosowanymi do edukacji najmłodszych. Umożliwienia on dzieciom podejmującym edukację przedszkolną i wczesnoszkolną korzystanie z programów i zasobów informatycznych, wzbogacających proces dydaktyczno-poznawczy, a także kształtowanie nawyku racjonalnego i odpowiedzialnego posługiwania się komputerem oraz najnowszymi technologiami cyfrowymi w dalszej nauce i w późniejszym życiu.

Patronat honorowy nad programem objął Minister Edukacji Narodowej.

Projekt „Z przedszkola w cyfrowy świat z programem Edukacji Wczesnoszkolenej IBM Kidsmart” jest realizowany na podstawie porozumienia pomiędzy Firmą IBM Polska Sp. z o.o. jako Inicjatorem oraz Społeczno-Oświatowym Stowarzyszeniem Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży jako jego operatorem.

Z. Mruk


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 13 Lipca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART