zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2010 OŚWIATA I KULTURA
Spotkanie integracyjne Kół Gospodyń z ternu Gminy Chmielnik

17 listopada 2010 roku w Szkole nr 3 w Chmielniku odbyło się spotkanie integracyjne Kół Gospodyń z terenu Gminy Chmielnik. Okazją do popołudniowego spotkania było oddanie do użytku altany, która znajduje się przy placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 3. Uczestniczyli w nim Wójt Gminy Chmielnik p. Krzysztof Grad, przewodniczący Rady Gminy p. Antoni Dzierżak, Sołtys p. Anna Szydełko, Dyrektor SP nr 3 p. Bożena Gwizdała.

Altana została wykonana ze środków funduszu sołeckiego sołectwa Chmielnik i może być wykorzystywana na wiele sposobów: m. in. może być przyjemnym miejscem letnich spotkań Koła Gospodyń z Chmielnika oraz miejscem, w którym będą odbywać się lekcje podczas Zielonej Szkoły.

Ze względu na niesprzyjającą listopadową aurę, po obejrzeniu nowej budowli wszyscy zgromadzeni udali się do Szkoły Podstawowej nr 3, w której, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Bożeny Gwizdały, Panie z Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń w Chmielniku przygotowały słodki poczęstunek. Nie obyło się także bez wspólnych śpiewów najpierw pieśni patriotycznych, a następnie biesiadnych.


Beata Wojnarowicz-Hondz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 13 Lipca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART