zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2010 OŚWIATA I KULTURA
Z WIZYTĄ W RZESZOWSKIM PRZEDSZKOLU

Dnia 26.11.2010 r. przedszkolaki z oddziału przedszkolnego i z Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Błędowej Tyczyńskiej wyruszyły wraz z wychowawczyniami na zabawę andrzejkową do Przedszkola nr 8 w Rzeszowie.

Celem spotkania było zapoznanie przedszkolaków ze zwyczajami i tradycjami andrzejkowymi oraz kształtowanie umiejętności wyrażania uczuć i przeżywania radości ze wspólnej zabawy z rówieśnikami. Po części artystycznej w wykonaniu przedszkolaków z poszczególnych grup wiekowych nasze dzieci zostały zaproszone na obiad. Po wyśmienitym posiłku nastąpił dalszy ciąg wspaniałej zabawy tj. konkursy, tańce, pląsy, wróżby. Na zabawie nie zabrakło też słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mamy z Błędowej.

Współpraca z Przedszkolem nr 8 w Rzeszowie trwa już od 2007 r. w ramach Projektu Partnerstwa Miejsko – Wiejskiego. Przedszkolaki wzajemnie się odwiedzają, biorą udział we wspólnych konkursach i imprezach.

Imprezy integracyjne przynoszą wiele radości, doświadczeń i niezapomnianych chwil. Czekamy w Błędowej na naszych przyjaciół z Przedszkola nr 8 na tradycyjnej „majówce”.

Z. Banaszewska


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 16 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART