zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 4/2013 STOWARZYSZENIA
STOWARZYSZENIA

Niepełnosprawni notatka Gminna
Z naszych wspomnień
"Od kłóska do kiczki”"
"Żywe izby pamięci i tradycji"
Realizacja projektu pt. "Razem na rowerze"
Realizacja projektu pt. "Razem na rowerze"


 

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Błędowa Tyczyńska „RAZEM” zakończyło realizację Projektu pt. „Razem na rowerze”. Projekt był współfinansowany przez Fundację GENERATOR INSPIRACJI z siedzibą w Futomie. Główny cel Projektu został zrealizowany poprzez wspólne wyprawy rowerowe, w czasie których mieszkańcy naszej miejscowości mieli możliwość poznać najbliższe okolice. Na zakończenie wspólnych wypadów została przygotowana wystawa zdjęć oraz eksponat najstarszego roweru odnalezionego w zakamarkach miejscowości. W ramach naszych działań w naszej miejscowości utytułowana została tablica informacyjna z mapą wyznaczonych tras rowerowych. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do wzrostu atrakcyjności turystycznej naszej miejscowości oraz wzbudzi we wszystkich mieszkańcach naszej gminy potrzebę aktywnego spędzania wolnego czasu np. na rowerze.

 

Izabella Wąsacz-Krok


poprzednia strona do góry

drukuj


Sobota, 2 Grudnia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART