zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 4/2013 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

Sesje Rady Gminy Chmielnik
Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Gminie Chmielnik
Scena widowiskowa we wsi Chmielnik
Inwestycje i remonty gminne
Inwestycje drogowe
Scena widowiskowa we wsi Chmielnik

Centrum wsi Chmielnik wzbogaciło się o nowy obiekt. Dotychczasowa scena widowiskowa usytuowana obok stadionu zyskała nowe oblicze - została przebudowana i zadaszona. Będzie teraz służyć mieszkańcom, pozwoli na społeczną integrację, przyczyni się do rozwoju miejscowej kultury i tradycji, a także posłuży promocji Gminy Chmielnik. Brak takiego miejsca dotychczas zawsze stanowił barierę do organizowania różnych imprez z uwagi na możliwość ich zakłócenia przez niesprzyjające warunki atmosferyczne. Teraz już niespodziewany deszcz nie będzie taki straszny, pod dachem sceny o powierzchni 179 m2 będzie mogło się schronić wiele osób. Przebudowa obiektu kosztowała 108 tys. zł. Mamy nadzieję, że część tych środków uda się odzyskać, gdyż został złożony projekt w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów” objętego PROW na lata 2007 – 2013, który uzyskał wstępną akceptację Lokalnej Grupy Działania „Lider Dolina Strugu”.


Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 20 Maja 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART