zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
012345

Wieść Gminna 4/2015 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKU

Informacja
"Złotówka za złotówkę"
Świąteczne przygotowania do Świąt dla osób samotnych z terenu Gminy Chmielnik
Życzenia
Świąteczne przygotowania do Świąt dla osób samotnych z terenu Gminy Chmielnik

Miesiąc grudzień upływa nam pod znakiem przygotowań do zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. Pracowicie przystąpiliśmy do wykonania świątecznych ozdób choinkowych, które jako formy upominków wręczane były na corocznym spotkaniu wigilijnym organizowanym dla osób samotnych z terenu Gminy Chmielnik.

Podczas zajęć plastycznych mieliśmy możliwość korzystania z różnorodnych materiałów np. atłasowych wstążek, bawełnianych koronek, brokatu, ozdobnych kartonów i dekoracyjnych farb z których powstały nasze liczne prace.

W naszej pracowni choinki wyglądają nieco inaczej, bo wykonane są ze sznurka, ale przyozdobione bogato – cieszą oczy i wywołują uśmiech na twarzach przywołując myśli o świętach.

Nie zrezygnowaliśmy jednak z zapachu prawdziwej choinki i postanowiliśmy z jedliny stworzyć świąteczne stroiki dekorując je tylko ozdobami ręcznie przez nas wykonanymi.

Marta Kaszycka


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Piątek, 21 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART