zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
012345

Wieść Gminna 4/2015 URZĄD GMINY INFORMUJE
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

 


W dniu 18.12.2015 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chmielniku Państwo Wanda i Józef KUSZ świętowali swój Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Wójt Gminy – Pan Krzysztof Grad w obecności Sekretarz Gminy – Pani Magdaleny Wdowik-Reczek oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Pani Agaty Bolanowskiej.

Złote gody to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto. Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości, zaufania, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałej rodziny.

Jak podkreślali uczestnicy spotkania, 50-rocznica ślubu to wzruszająca i doniosła uroczystość w życiu małżeńskim. Ożywają wspomnienia, wracają minione chwile i obrazy.

W słowach kierowanych do Jubilatów dominowały życzenia zdrowia, radości, wszelkiej pomyślności oraz kolejnych tak dostojnych uroczystości.


Agata Bolanowska


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Wtorek, 27 Lutego 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART