zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2017
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 4/2017 OŚWIATA I KULTURA
Spotkanie Kół Caritas

W Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, odbyło się w listopadzie Jesienne Spotkanie Opiekunów i Wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas. Na którym nie mogło zabraknąć przedstawicielek Wolontariatu prowadzonego od kilku lat w Szkole Podstawowej nr 1 w Chmielniku. Podczas spotkania miałyśmy możliwość wysłuchania ciekawych wystąpień m.in. pani Agnieszki Jakubowskiej-Cetnar - finalistki konkursu MEN "Nauczyciel – Wolontariusz Roku" czy Stanisława Słowińskiego – dyrektora Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Gdy w auli Instytutu zebrali się już wszyscy zaproszeni goście wspólnie zmówiono modlitwę, po czym przedstawiono cel i główne punkty spotkania. Wizytę będziemy wspominać bardzo miło, ze względu na serdeczne przyjęcie i bardzo ciekawe wystąpienia. Po zakończeniu na wszystkich uczestników czekał mały poczęstunek.


Eliza Bajda
Agnieszka Dziura -wolontariuszki, uczennice klasy 3 B gimnazjum


do góry następna strona

drukuj


Piątek, 21 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART