zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2017
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 4/2017 STOWARZYSZENIE
STOWARZYSZENIE

11 listopada – Obchody Święta Niepodległości
Mikołajkowe spotkanie z teatrem i ze Świętym Mikołajem
Zakończono realizację projektów
Życzenia
Zakończono realizację projektów

„Plac Arena miejscem aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu” dofinansowany w ramach Programu Podkarpacie Inicjatywy Lokalne oraz „Ze Sztuką i Tradycją za pan brat” dofinansowany z Programu Działaj Lokalnie.

W ramach działania „Plac Arena miejscem aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu” przebudowano boisko do piłki plażowej, na którym członkowie Klubu Sportowego SZiK prowadzili zajęcia z dziećmi, odbył się rajd pieszy „Szlakiem Wolańskich Przysiółków” oraz Gminny Turniej w Piłce Plażowej o Puchar Stowarzyszenia "Nasza Wola", który zdobyła drużyna z Zabratówki, rozpalono Ognisko Patriotyzmu 11 listopada 2017 r.

Dzięki realizacji projektu „Ze Sztuką i Tradycją za pan brat” mamy kompletne stroje ludowe dla dzieci i młodzieży, odbył się plener malarski „Jesienne pejzaże”, a Izba Tradycji wzbogaciła się o nowe pomieszczenie przeznaczone na pracownię plastyczną i galerię obrazów.

 

Danuta Szajna


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 20 Maja 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART