zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 1/2012 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKU

Człowiek – najlepsza inwestycja
Programie przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ochrony ofiar przemocy w rodzinie
Świetlica Socjoterapeutyczna w Chmielniku
Świetlica Socjoterapeutyczna w Chmielniku

Witamy serdecznie czytelników ,,Wieści Gminnej”. Od naszego ostatniego spotkania na łamach pisma minęło kilka miesięcy. Z tego powodu chcielibyśmy przybliżyć Państwu wydarzenia, które miały miejsce w naszej świetlicy. W styczniu uczyliśmy się ręcznego szycia maskotek i wyrobu biżuterii. Na Dzień Babci i Dziadka przygotowaliśmy piękne laurki z życzeniami. W walentynki zorganizowaliśmy zajęcia kulinarne przyrządzając pyszny deser „Pana Cotta” Natomiast w Tłusty Czwartek jak tradycja każe objadaliśmy się pączkami. W lutym rozpoczęliśmy projekt wybudowania domku dla lalek. Makieta składa się z parteru, piętra i dachu oklejonego patyczkami do szaszłyków. Naszym zamierzeniem jest jeszcze umeblowanie mini domku, doklejenie balkonów i tarasu oraz umieszczenie go na styropianowej płycie służącej też jako podłoże do stworzenia ogrodu. Swoją kreatywność rozwijamy również uczestnicząc w zajęciach z decoupaqe (zdobienie puszek, odlewów gipsowych, butelek po sokach), malarstwa witrażowego - malujemy barwne kwiaty na antyramach i słoikach. Obecnie przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych poprzez wykonywanie kartek okolicznościowych, stroików i pisanek. Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Państwu


ZDROWYCH, RADOSNYCH

ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

SPĘDZONYCH W CIEPŁEJ

RODZINNEJ ATMOSFERZE

 

Wychowankowie i Wychowawca Świetlicy
Socjoterapeutycznej w Chmielniku


poprzednia strona do góry

drukuj


Środa, 8 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART