zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2009
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2009 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKUCzas na aktywność w Gminie Chmielnik
Pomoc żywnościowa
Świetlica Socjoterapeutyczna
Warunki pomocy dla matki z nowonarodzonym dzieckiem
Życzenia
Świetlica Socjoterapeutyczna

Witamy Szanownych Czytelników. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem przeżyciami, których doświadczyliśmy w kilku ostatnich miesiącach. Otóż jak każdy z nas wie, są dni pełne radości, szczęścia i uniesień - tak też było w październiku, gdy organizowaliśmy jesienny konkurs plastyczny. Ale są też inne – pełne zadumy i smutku – taki właśnie był dzień 2 listopada b.r., gdy udaliśmy się wraz z wychowawcą na cmentarz, aby w ciszy i zadumie odmówić modlitwę za wszystkich tych, których już nie ma wśród nas. To było ważne dla nas wyjście. Z kolei wesołym wydarzeniem był dla nas „Dzień Pracownika Socjalnego” – 21 listopada. Specjalnie dla naszych lubianych i szanowanych Pań z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chmielniku przygotowaliśmy krótkie przedstawienie teatralne i piękne kreponowe storczyki. (Jak wiemy bardziej cieszy dawanie aniżeli branie). W grudniu prężnie przygotowywaliśmy się do Świetlicowej Wigilii i nadchodzących Świąt - malowaliśmy gipsowe aniołki, stroiliśmy choinkę, robiliśmy okolicznościowe kartki i pachnące stroiki. Prowadziliśmy również próby do przedstawienia jasełkowego, którego premiera odbyła się 18 grudnia podczas uroczystego spotkania opłatkowego dla osób starszych z udziałem zaproszonych gości. Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia ciepłych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2010 Roku.

 

Wychowankowie i wychowawca
Świetlicy Socjoterapeutycznej
w Chmielniku


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART