zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 4/2016 STOWARZYSZENIE
STOWARZYSZENIE

Klub sportowy "Galicja” Chmielni"
Mikołajkowe spotkanie z teatrem
Izba Tradycji uczy, bawi, wychowuje
Życzenia
Mikołajkowe spotkanie z teatrem

05 grudnia 2016 r. Stowarzyszenie zorganizowało w szkole podstawowej spotkanie z teatrem. Zaproszono małe dzieci, aby obejrzały bajką „Calineczka” przedstawioną przez Teatr KRAK-ART z Krakowa. Sala gimnastyczna w szkole wypełniła się dziećmi i rodzicami. Bajka była bardzo dobrze przyjęta przez zebranych, było dużo śmiechu, zabawy. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez aktorów.

Po przedstawieniu teatralnym przyszedł Święty Mikołaj, dzieci otrzymały upominki przygotowane przez rodziców i Stowarzyszenie.

Spotkanie dla małych dzieci odbyło się w ramach realizacji zadania „Rozwój form pracy z dziećmi i młodzieżą z terenu Gminy Chmielnik” przez Stowarzyszenie „Nasza Wola”, dofinansowanego przez Urząd Gminy w Chmielniku.


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART