zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 2/2015 KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH

Z życia Kół Gospodyń Wiejskich na terenie gminy Chmielnik
Otwarcie boiska sportowego w Błędowej Tyczyńskiej
Dzień Dziecka w Borówkach
Obchody "Święta Ludowego" w Błażowej
Dzień Dziecka w Borówkach

31. maja w niedzielę dzieci z naszej miejscowości Borówki świętowały Dzień Dziecka. Najpierw impreza odbywała się w sali Domu Ludowego. Pani Małgorzata Gryndys- nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 3, wraz z córkami Karoliną i Martyną, prowadziły różne zabawy, konkursy z nagrodami, było dużo tańców i śpiewów.

W przerwie zabawy dzieci częstowały się słodkościami, napojami i lodami. Największą atrakcją była jazda na Trikke, czyli trójkołowych hulajnogach, różnych wielkości – dla dzieci mniejszych, większych i dorosłych. Zabawę prowadził pan, który przyjechał z tym sprzętem, a atrakcję tę zorganizował Dariusz Karaś. Organizatorami imprezy byli sołtys Zofia Filip, Zarząd OSP i KGW w Borówkach. Swój wkład mieli też rodzice, którzy wspólnie bawili się z dziećmi.

Organizatorzy pragną podziękować Pani Bożenie Gwizdała – dyrektor SP3 w Chmielniku za wypożyczenie sprzętów do prowadzenia zabawy, Pani Małgorzacie Gryndys oraz córkom za prowadzenie zabaw oraz Panu Dariuszowi Karaś za zorganizowanie atrakcji, jaką była Trikke.

 

Krystyna Maćkowicz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART