zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2009
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 3/2009 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKUŚwiadczenia rodzinne
Pomoc Społeczna
Świetlica Socjoterapeutyczna
Świetlica Socjoterapeutyczna

Witamy serdecznie wszystkich czytelników „Wieść Gminna” po długiej wakacyjnej przerwie. Ten wolny czas upłynął nam jak zwykle szybko. Organizowane były różne zajęcia i turnieje m.in. cymbergaj, szachy, chińczyk, bilard, piłkarzyki, ping-pong, wygibajtus, farmer i wiele innych. W miesiącu lipcu spędziliśmy tydzień (27 – 31.07) w Domu Młodych, w którym czekało na nas mnóstwo ciekawych zajęć w ramach projektu „Dbamy dziś o bezpieczne jutro”. Wyjątkową atrakcją w czasie naszego pobytu była wycieczka do Krasiczyna, gdzie zwiedziliśmy zamek i park oraz do Bolestraszyc-Arboretum, gdzie podziwialiśmy rzadkie okazy kwiatów, krzewów i drzew. Na pożegnanie organizatorzy przygotowali dla nas ognisko z kiełbaskami (pycha!). Niechętnie opuszczaliśmy to miejsce, w którym czas tak szybko nam płynął i obfitował w niezwykłe przygody. Tegoroczna półkolonia na długo pozostanie w naszej pamięci. Naładowani pozytywną energią rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, pełen oczekiwań i wyzwań, którym chcemy i musimy sprostać.

 

Wychowankowie Świetlicy
Socjoterapeutycznej w Chmielniku


poprzednia strona do góry

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART