zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
URZĄD GMINY INFORMUJE (cd.)
012345

Wieść Gminna 3/2010 URZĄD GMINY INFORMUJE (cd.)
URZĄD GMINY INFORMUJE (cd.) Dożynki Gminne

(…) ciąg dalszy ze str. 1


Dożynki Gminne

 

 

 

Dożynki miały charakter nie tylko „na ludową nutę”, Orkiestra Dęta z Dylągówki prezentowała bowiem nieco inny repertuar. Przy dźwiękach muzyki można było się delektować wiejskimi wypiekami i wyrobami oraz podziwiać prace lokalnych artystów, które były dostępne na stołach pięknie przygotowanych przez reprezentantów każdej wioski.

Atmosfera dożynek była zdecydowanie lepsza od pogody. Chłód i zachmurzone niebo, z którego niemal ciągle padał deszcz, nie wystraszyły amatorów plenerowych spotkań, niektórzy skorzystali z okazji bawiąc się do późnych godzin nocnych.
Podziękowania należą się Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia dożynkowego święta, mimo wielu trudności.

 


   

Agnieszka Czarnota


drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART