zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 3/2012 URZĄD GMINY INFORMUJE
Inwestycje i remonty gminne

Informujemy, że od 01.09.2012 r. został otwarty parking przy Zespole Szkół w Chmielniku, który posiada 25 miejsc postojowych. Parking stanowi uzupełnienia infrastruktury boiska wielofunkcyjnego, a zarazem jest ogólnodostępny dla mieszkańców. Pozwoli on na częściowe rozwiązanie problemu miejsc parkingowych przy Urzędzie Gminy Chmielnik. W związku z faktem, że parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Zdrowia w Chmielniku zachęcamy do korzystania z miejsc postojowych. Wykonawcą zadania był Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Żołyni. Wartość wykonanej inwestycji wynosiła 146 tys. zł. W tym miejscu chcemy podziękować firmie za zaangażowanie i rzetelne prowadzenie inwestycji, które pozwoliło w tak krótkim czasie na zrealizowanie całego zakresu prac i udostępnienie parkingu z dniem rozpoczęcia nowego roku szkolnego.


Andrzej Ostrowski


poprzednia strona do góry

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART