zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2016 STOWARZYSZENIE
STOWARZYSZENIE

Dożynki wiejskie w Woli Rafałowskiej
Wycieczka dla mieszkańców
Działaj lokalnie
Działaj lokalnie

Mówimy NIE narzekaniu, nudzie i samotności!!! Działajmy wspólnie dla wspólnego dobra, ocalmy to co jeszcze można ocalić.

Stowarzyszenie uzyskało dotację 5500 zł na realizacje projektu „Izba Tradycji uczy, bawi, wychowuje” w ramach programu Działaj Lokalnie jest to Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie - Fundację Generator Inspiracji

Nasz projekt to warsztaty (malowania na szkle, bombki choinkowe, kulinarne dla dzieci), spotkania (11 listopada, Andrzejki), zbieranie i konserwacja obrazów, konkurs dla dzieci, wystawa, które sprawią, że Izba Tradycji będzie tętnić życiem. Zapraszamy zainteresowanych do współpracy i naszej Izby Tradycji.

Danuta Szajna


poprzednia strona do góry

drukuj


Czwartek, 11 Sierpnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART