zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2016 STOWARZYSZENIE
STOWARZYSZENIE

Dożynki wiejskie w Woli Rafałowskiej
Wycieczka dla mieszkańców
Działaj lokalnie
Działaj lokalnie

Mówimy NIE narzekaniu, nudzie i samotności!!! Działajmy wspólnie dla wspólnego dobra, ocalmy to co jeszcze można ocalić.

Stowarzyszenie uzyskało dotację 5500 zł na realizacje projektu „Izba Tradycji uczy, bawi, wychowuje” w ramach programu Działaj Lokalnie jest to Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie - Fundację Generator Inspiracji

Nasz projekt to warsztaty (malowania na szkle, bombki choinkowe, kulinarne dla dzieci), spotkania (11 listopada, Andrzejki), zbieranie i konserwacja obrazów, konkurs dla dzieci, wystawa, które sprawią, że Izba Tradycji będzie tętnić życiem. Zapraszamy zainteresowanych do współpracy i naszej Izby Tradycji.

Danuta Szajna


poprzednia strona do góry

drukuj


Środa, 19 Stycznia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
23 Grudnia 2021 r.
W listopadzie nasz samorząd otrzymał promesę na realizację zadania pn. "Odbudowa infrastruktury drogowo - mostowej na terenie Gminy Chmielnik". Przedsięwzięcie uzyskało dotację w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 7 581 475 zł i ma pokryć do 95% kosztów jego realizacji.
Realizacja: ProART