zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2016 OŚWIATA I KULTURA
Zajęcia sportowe w Zespole Szkół w Chmielniku

W dniach 18.07.16 – 29.07.16 w godzinach 9.00 – 14.00 na terenie Zespołu Szkół w Chmielniku były organizowane zajęcia sportowe. Uczestniczyło w nich 50 dzieci (2 grupy po 25 osób) z terenu Gminy Chmielnik.

Podczas zajęć uczestnicy doskonalili swoje umiejętności sportowe. Poznawali różnorodne dyscypliny sportu takie jak piłka nożna, tenis ziemny, badminton, unihokej.

Od początku września 2016 roku w dalszym ciągu prowadzone są zajęcia sportowe z piłki nożnej dla uczniów gminy Chmielnik. Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu dla grup: kl. 0-3 sp oraz kl. 4-6 sp. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród dzieci, co w przyszłości może zaprocentować wysokim poziomem umiejętności gry tych chłopców. Tak jak w poprzednich latach będą brali udział w różnych rozgrywkach jak i turniejach, by mogli nabrać doświadczenia i wspólnie rywalizować wśród rówieśników.

 

Radosław Ziarno


do góry następna strona

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART