zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2010 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

SESJE RADY GMINY CHMIELNIK
Nowe sportowe możliwości
Gmina „Fair Play”
Podziękowanie
Wybory 2010 – Wójta i Rady Gminy
Gmina „Fair Play”

W Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie 17 grudnia 2010 r. dokonano wręczenia nagród laureatom IX edycji konkursu Gmina Fair Play. Organizatorzy: Krajowa Izba Gospodarcza i Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym wyróżnili 122 gmin i miast z Polski. Gmina Chmielnik otrzymała certyfikat „Gmina Fair Play – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji” w kategorii gmina wiejska wielofunkcyjna. W tej samej kategorii z województwa podkarpackiego wyróżniono gminy: Krasne, Miejsce Piastowe, Świlcza oraz Ostrów.

Tytuł „Gmina Fair Play” pomaga kreować pozytywny wizerunek samorządu nastawionego na dobrą współpracę z przedsiębiorcami, stanowi wyróżnienie na tle innych polskich samorządów. Szeroka promocja konkursu powoduje dużą rozpoznawalność znaku „fair play” i umacnia pozytywny wizerunek nagrodzonej gminy w środowisku biznesowym.

Uznanie dla idei konkursu oraz gmin – laureatów wyraził Marszałek Województwa Podkarpackiego podczas gali regionalnej, która odbyła się 3 grudnia w Łańcucie.

Mamy nadzieję, że udział w ogólnopolskim konkursie promującym przejrzyste zasady współdziałania wpłynie pozytywnie na współpracę z przedsiębiorcami i inwestorami oraz z mieszkańcami, a także zaktywizuje lokalną społeczność na rzecz rozwoju gminy.

Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 29 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART