zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 1/2012 STOWARZYSZENIE
STOWARZYSZENIE

Święto Gminy Chmielnik – I Targi Przedsiębiorczości i Rękodzieła
W Woli Rafałowskiej powstała Izba Tradycji (galeria)
Ferie w świetlicy- RADIOLATORIUM
"Rubinowy książę"
ZABAWA KARNAWAŁOWA
Święto Gminy Chmielnik – I Targi Przedsiębiorczości i Rękodzieła

W bieżącym roku Stowarzyszenie Pro Regione w Chmielniku podjęło się organizacji Święta Gminy Chmielnik, które do tej pory realizowane było przez Urząd Gminy Chmielnik i Gminną Bibliotekę Publiczną. By lepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby, przeprowadziliśmy konsultacje społeczne naszych zamierzeń w tym zakresie. Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie pomysły i sugestie.

Pragniemy też zaprosić wszystkich do czynnego udziału w tym przedsięwzięciu. Poza częścią artystyczną, nad której szczegółami trwają prace, Stowarzyszenie proponuje uczestnictwo w I Targach Przedsiębiorczości i Rękodzieła – Chmielnik 2012 stanowiących imprezę towarzyszącą Święta Gminy Chmielnik. Jest to okazja do promocji swojej działalności mieszkańcom Gminy Chmielnik. Zapraszamy więc przedsiębiorców, wykonujących wszelkiego rodzaju usługi, czy chcących promować swoje produkty, a także wszystkich twórców rękodzieła artystycznego oraz osoby wytwarzające produkty lokalne lub zdrową żywność np. miody z własnej pasieki.

Prosimy o kontakt osoby zainteresowane, w celu zgłoszenia zapotrzebowania na powierzchnie wystawienniczą oraz ustalenie szczegółów. Ilość miejsc ograniczona. W targach uczestniczyć będzie można za uiszczeniem drobnej opłaty uzależnionej od metrażu.

Podczas trwania imprezy wszystkie firmy i osoby będą promowane zarówno poprzez przekazane przez nie materiały promocyjne np. banery informacyjne oraz zapowiedzi ustne wprost ze sceny wynajętej na ten dzień. Możliwe jest też zorganizowanie konkursu sponsorowanego.

Dużą odwiedzalność imprezy, zapewni ponadto koncert jednego z czołowych zespołów polskich scen muzycznych. Szczegóły podane zostaną po zakończeniu negocjacji. Z tego też powodu Stowarzyszenie spodziewa się 600-1000 osób odwiedzających, jednak ta liczba może być wyższa ze względu na szeroką promocje przedsięwzięcia i niemożliwą do oszacowania liczbę osób przyjezdnych z okolicznych miejscowości i Rzeszowa, a także czynnie uczestniczący w koncertach fanklub zespołu.

Planowany termin imprezy to pierwsza połowa sierpnia 2012 – ze względów technicznych dokładna data podana zostanie w późniejszym terminie.

Liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy stworzymy imprezę na najwyższym poziomie z bogatą i atrakcyjną ofertą.

Wszelkich informacji udzielają przedstawiciele Stowarzyszenia pod nr telefonu 606989406 bądź e-mail: info@proregione.org oraz na stronach internetowych Stowarzyszenia Pro Regione: www.proregione.org i Gminy Chmielnik www.chmielnik.pl


Zapraszamy do współpracy

Maciej Szela
Stowarzyszenie Pro Regione


do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 20 Maja 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART