zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
URZĄD GMINY INFORMUJE (cd.)
012345

Wieść Gminna 3/2010 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKU

Informacja o półkolonii
Człowiek – najlepsza inwestycja!
Pomoc w formie zakupu posiłku dla dzieci
Fundusz alimentacyjny i świadczenia rodzinne
Informacja o półkolonii

Szanowni Czytelnicy „Wieści Gminnych” witamy was po wakacyjnej przerwie. W czasie półkolonii odpoczęliśmy od szkolnych obowiązków o których szybko zapomnieliśmy, a już trzeba wracać do szkoły. W trakcie dwóch miesięcy mieliśmy możliwość rozwijać swoje plastyczne zdolności poprzez uczestnictwo w różnego typu zajęciach tj.; decoupage (technika serwetkowa), malarstwo witrażowe, papieroplastyka, orgiami, bibułkarstwa i wiele innych. Pasjonujące były dla nas również zajęcia kulinarne w trakcie których przygotowywaliśmy pyszne desery np., sernik na zimno, wafle kakaowe czy galaretkę z bitą śmietana i owocami. W czasie wakacji urządzaliśmy różnorakie turnieje gier planszowych, ruchowych itp. Pod koniec lipca byliśmy w kinie na filmie animowanym w technologii 3D pt.: „Shrek Forever”, który bardzo nam się podobał (śmiechu było co nie miara). Teraz rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, pełen wyzwań, którym mamy zamiar i nadzieję sprostać. Korzystając z okazji chcielibyśmy na łamach pisma pozdrowić wszystkich uczniów i życzyć im wielu szkolnych sukcesów.


 

Wychowankowie i Wychowawca Świetlicy
Socjoterapeutycznej w Chmielniku


do góry następna strona

drukuj


Wtorek, 27 Lutego 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART