zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2014
URZĄD GMINY INFORMUJE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2014 STOWARZYSZENIA
STOWARZYSZENIA

Co słychać w Stowarzyszeniu Promocji i Rozwoju Wsi Wola Rafałowska „Nasza Wola” Wycieczka krajoznawcza Odrzykoń - Prządki - Stępina
Zyczenia
"Opowiem Ci o wolnej Polsce"
"Opowiem Ci o wolnej Polsce"

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Błędowa Tyczyńska „RAZEM” otrzymało dofinansowanie na realizację Projektu pt. „Opowiem Ci o wolnej Polsce”. Projekt jest współfinansowany przez Fundację GENERATOR INSPIRACJI z siedzibą w Futomie.

Głównym celem projektu jest spotkanie uczestników projektu z historią najnowszą. Młodzi wolontariusze spotykają się z współtwórcami polskiej wolności, działaczami solidarności z naszego regionu. Są w trakcie kręcenia filmu o jednym z nich.

Projekt rozpoczął się od wspólnego rajdu rowerowego, w ramach obchodów 25-lecia odzyskania wolności, w trakcie którego złożyliśmy hołd tamtym wydarzeniom.

W ramach projektu organizowane są wieczory filmowe, na których wyświetlane są filmy o tematyce związanej z walką o wolną Polskę.

Na kolejnym spotkaniu najmłodsi uczestnicy projektu postarają się wykonać, w dowolnej technice, prace tematyczne, które zostaną wystawione w filii Gminnej Biblioteki Publicznej. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy.

Izabela Wąsacz - Krok


poprzednia strona do góry

drukuj


Poniedziałek, 20 Maja 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART