zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2010 SPORT
SPORT



Terminarz rozgrywek – klasa B

 

Kol. Data Drużyna 1   Drużyna 2

Godz.

26  2010-06-13 Głuchowianka Głuchów   Sitowianka Budy Łańcuckie

14:00

26  2010-06-13 Czarni Kraczkowa   LKS Tarnawka

14:00

26  2010-06-13 SZiK Wola Rafałowska   Polonia Hyżne

14:00

26  2010-06-13 Orzeł Harta   Galicja Chmielnik

14:00

26  2010-06-13 Markovia Markowa   Iskra Jawornik Polski

14:00

 
25  2010-06-06 Orzeł Wysoka Łańcucka   Markovia Markowa

14:00

25  2010-06-06 Iskra Jawornik Polski   Orzeł Harta

14:00

25  2010-06-06 Galicja Chmielnik   Pogórze Husów

14:00

25  2010-06-06 Polonia Hyżne   Czarni Kraczkowa

14:00

25  2010-06-06 LKS Tarnawka   Głuchowianka Głuchów

14:00

 
24  2010-06-03 Sitowianka Budy Łańcuckie   LKS Tarnawka

14:00

24  2010-06-03 Głuchowianka Głuchów   Polonia Hyżne

14:00

24  2010-06-03 SZiK Wola Rafałowska   Galicja Chmielnik

17:00

24  2010-06-03 Pogórze Husów   Iskra Jawornik Polski

14:00

24  2010-06-03 Orzeł Harta   Orzeł Wysoka Łańcucka

14:00

 
23  2010-05-30 Markovia Markowa   Orzeł Harta

14:00

23  2010-05-30 Orzeł Wysoka Łańcucka   Pogórze Husów

14:00

23  2010-05-30 Iskra Jawornik Polski   SZiK Wola Rafałowska

14:00

23  2010-05-30 Galicja Chmielnik   Czarni Kraczkowa

14:00

23  2010-05-30 Polonia Hyżne   Sitowianka Budy Łańcuckie

14:00

 
22  2010-05-23 LKS Tarnawka   Polonia Hyżne

14:00

22  2010-05-23 Głuchowianka Głuchów   Galicja Chmielnik

14:00

22  2010-05-23 Czarni Kraczkowa   Iskra Jawornik Polski

14:00

22  2010-05-23 SZiK Wola Rafałowska   Orzeł Wysoka Łańcucka

14:00

22  2010-05-23 Pogórze Husów   Markovia Markowa

14:00

 
21  2010-05-16 Orzeł Harta   Pogórze Husów

14:00

21  2010-05-16 Markovia Markowa   SZiK Wola Rafałowska

14:00

21  2010-05-16 Orzeł Wysoka Łańcucka   Czarni Kraczkowa

14:00

21  2010-05-16 Iskra Jawornik Polski   Głuchowianka Głuchów

14:00

21  2010-05-16 Galicja Chmielnik   Sitowianka Budy Łańcuckie

14:00

 
20  2010-05-09 LKS Tarnawka   Galicja Chmielnik

14:00

20  2010-05-09 Sitowianka Budy Łańcuckie   Iskra Jawornik Polski

14:00

20  2010-05-09 Głuchowianka Głuchów   Orzeł Wysoka Łańcucka

14:00

20  2010-05-09 Czarni Kraczkowa   Markovia Markowa

14:00

20  2010-05-09 SZiK Wola Rafałowska   Orzeł Harta

14:00

 
19  2010-05-02 Pogórze Husów   SZiK Wola Rafałowska

11:00

19  2010-05-02 Orzeł Harta   Czarni Kraczkowa

14:00

19  2010-05-02 Markovia Markowa   Głuchowianka Głuchów

14:00

19  2010-05-02 Orzeł Wysoka Łańcucka   Sitowianka Budy Łańcuckie

14:00

19  2010-05-02 Iskra Jawornik Polski   LKS Tarnawka

14:00

19  2010-05-02 Galicja Chmielnik   Polonia Hyżne

14:00

 
18  2010-04-25 Polonia Hyżne   Iskra Jawornik Polski

14:00

18  2010-04-25 LKS Tarnawka   Orzeł Wysoka Łańcucka

14:00

18  2010-04-25 Sitowianka Budy Łańcuckie   Markovia Markowa

14:00

18  2010-04-25 Głuchowianka Głuchów   Orzeł Harta

14:00

18  2010-04-25 Czarni Kraczkowa   Pogórze Husów

14:00

 
17  2010-04-18 SZiK Wola Rafałowska   Czarni Kraczkowa

16:00

17  2010-04-18 Pogórze Husów   Głuchowianka Głuchów

14:00

17  2010-04-18 Orzeł Harta   Sitowianka Budy Łańcuckie

14:00

17  2010-04-18 Markovia Markowa   LKS Tarnawka

14:00

17  2010-04-18 Orzeł Wysoka Łańcucka   Polonia Hyżne

14:00

 
16  2010-04-11 Galicja Chmielnik   Iskra Jawornik Polski

14:00

16  2010-04-11 Polonia Hyżne   Markovia Markowa

14:00

16  2010-04-11 LKS Tarnawka   Orzeł Harta

14:00

16  2010-04-11 Sitowianka Budy Łańcuckie   Pogórze Husów

14:00

16  2010-04-11 Głuchowianka Głuchów   SZiK Wola Rafałowska

14:00

 
15  2010-04-03 Czarni Kraczkowa   Głuchowianka Głuchów

14:00

15  2010-04-03 SZiK Wola Rafałowska   Sitowianka Budy Łańcuckie

16:00

15  2010-04-03 Pogórze Husów   LKS Tarnawka

14:00

15  2010-04-03 Orzeł Harta   Polonia Hyżne

14:00

15  2010-04-03 Orzeł Wysoka Łańcucka   Galicja Chmielnik

14:00

 
14  2010-03-28 Iskra Jawornik Polski   Orzeł Wysoka Łańcucka

14:00

14  2010-03-28 Galicja Chmielnik   Markovia Markowa

14:00

14  2010-03-28 Polonia Hyżne   Pogórze Husów

14:00

14  2010-03-28 LKS Tarnawka   SZiK Wola Rafałowska

14:00

14  2010-03-28 Sitowianka Budy Łańcuckie   Czarni Kraczkowa

14:00

 

Źródło i szczegóły rozgrywek dostępne są na stronie:
http://kszik.futbolowo.pl/kszik/menu,3,terminarz-rozgrywek.html


poprzednia strona do góry

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART