zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 1/2018 INFORMACJA
INFORMACJA

Nabór uzupełniający wniosków przystąpienia do projektu
Płać podatki tam gdzie mieszkasz
Nabór uzupełniający wniosków przystąpienia do projektu

„Wsparcie rozwoju OZE na terenie ROF – projekt parasolowy”

Urząd Gminy Chmielnik informuje, że od dnia 19 marca 2018 r. prowadzony jest nabór uzupełniający wniosków przystąpienia do projektu „Wsparcie rozwoju OZE na terenie ROF – projekt parasolowy”. W ramach projektu mieszkańcy gminy mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości do 85% kosztów kwalifikowanych netto na wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 3 kW.

Wszelkie materiały i informacje dotyczące zasad naboru i udziału w projekcie dostępne są na stronie internetowej Lidera Projektu (Stowarzyszenie Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego) – www.rof.org.pl oraz na stronie internetowej Gminy Chmielnik – www.chmielnik.pl.

Wnioski przystąpienia do projektu można składać do dnia 20 kwietnia 2018 r. w siedzibie Urzędu Gminy Chmielnik (pok. nr 23 i 37), w godzinach pracy urzędu tj. od 715 do 1515.

 


do góry następna strona

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART