zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 1/2018 INFORMACJA
INFORMACJA

Nabór uzupełniający wniosków przystąpienia do projektu
Płać podatki tam gdzie mieszkasz
Płać podatki tam gdzie mieszkasz

Czy chcesz aby w Twojej okolicy powstały nowe inwestycje takie jak wodociąg, droga czy chodnik, a Twoje otoczenie było piękniejsze i bardziej przyjazne? Zaktualizuj adres zamieszkania we właściwym Urzędzie Skarbowym. To nie jest skomplikowane i nic nie kosztuje, a może przynieść poprawę komfortu i jakości życia w najbliższym otoczeniu.

Wykonasz tylko trzy proste kroki, a niemal 40% Twojego podatku trafi do budżetu gminy, a kolejne 10,25% trafi do budżetu powiatu! To właśnie z tych źródeł finansowane są inwestycje, utrzymywane drogi, przedszkola, oświetlenie i inne rzeczy z których korzystasz.

Aby Twoje podatki trafiały do budżetu Gminy Chmielnik i powiatu rzeszowskiego nie musisz być zameldowany na terenie Gminy Chmielnik! Wystarczy, że tu mieszkasz i w swoim zeznaniu podatkowym wpiszesz gminny adres. Adres zameldowania nie ma znaczenia.

Jak to zrobić? - 3 proste kroki do wielkich zmian:

  1. Wskaż w rocznym zeznaniu rocznym, jako miejsce zamieszkania gminę Chmielnik, a jako właściwy urząd skarbowy – I Urząd Skarbowy w Rzeszowie.
  2. Wypełnij zgłoszenie aktualizacyjne (ZAP-3) w części dotyczącej miejsca zamieszkania i dołącz je do zeznania podatkowego.
  3. Prześlij lub złóż osobiście zeznanie roczne wraz ze zgłoszeniem aktualizacyjnym (ZAP-3) do Urzędu Skarbowego w Rzeszowie. ul. Podwisłocze 32, 35 –310 Rzeszów.

poprzednia strona do góry

drukuj


Niedziela, 28 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART