zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2009
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
KRONIKA SPORTOWA
012345

Wieść Gminna 2/2009 GOPS W CHMIELNIKU
Świetlica Socjoterapeutyczna

Kończąc rok szkolny a rozpoczynając wakacje zorganizowaliśmy huczny bal w naszej świetlicy. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Tegoroczną półkolonię spędzamy jak zwykle dynamicznie. Czas upływa nam na rozgrywkach, m.in. w tenisa stołowego, cymbergaja, wygibajtusa, farmera, szachy, warcaby itp. Oglądamy bajki, filmy edukacyjne i skecze kabaretowe, a także chodzimy na spacery w czasie których podziwiamy piękno otaczającej nas przyrody. Przebywając w świetlicy na co dzień, uczestniczymy w różnych zajęciach; m.in. integracyjnych, rozwijających nasze zdolności, zainteresowania i osobowość, plastyczno - technicznych (tworząc piękne prace), muzycznych (śpiewamy ulubione piosenki karaoke), relaksacyjnych itp.

 

Marta Kiełbasa


poprzednia strona do góry

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART