zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
KGW W BORÓWKACH
STOWARZYSZENIA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 2/2013 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKU

Człowiek – najlepsza inwestycja
Świadczenie rodzinne i fundusz alimentacyjny
Świetlica Socjoterapeutyczna
Świetlica Socjoterapeutyczna

Podczas świetlicowego roku szkolnego wychowankowie mieli możliwość uczestniczyć w szeregu różnorodnych zajęć tj. dydaktycznych podczas których odrabiali swoje prace domowe czy rozwiązywali zagadki logiczne, zajęć z zakresu ludoterapii opartych na nauce poprzez zabawę, plastyczno-technicznych wykorzystujących różnorakie techniki plastyczne m.in. malarstwo akrylowe, akwarelowe, witrażowe, rysunek ołówkiem, tuszem, węglem, pastelami suchymi i olejnymi, decoupage i wiele innych. Przez cały rok szkolny realizowany był również program socjoterapeutyczny o określonej tematyce oraz organizowane były zajęcia z profilaktyki prozdrowotnej i kulinarne (nauka nakrywania do stołu, przygotowywanie deserów, przekąsek itp.). W związku ze zbliżającymi się wakacjami zapraszamy jak corocznie na organizowaną w świetlicy półkolonię, podczas której uczestnicy organizowanych zajęć będą mieli możliwość twórczo spędzić wolny czas, rozwinąć swoje artystyczne zdolności i dobrze się bawić (gry ruchowe, stolikowe, komputerowe i in.). Podczas trwania półkolonii świetlica otwarta będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Wychowankowie i Wychowawca

Świetlicy Socjoterapeutycznej


poprzednia strona do góry

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART