zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2014
URZĄD GMINY INFORMUJE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIA
GOPS W CHMIELNIKU
012345

Wieść Gminna 2/2014 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKU

Informacja
Świadczenia rodzinne
Informacja o zmianie wysokości świadczenia pielęgnacyjnego
Świetlica Socjoterapeutyczna
Pomoc społeczna - informacja
Zespół interdyscyplinarny w Gminie Chmielnik
Informacja
Świetlica Socjoterapeutyczna

Witamy Czytelników ”Wieści Gminnej” po dłuższej przerwie. Naszym zwyczajem stało się opisywanie różnych zdarzeń mających miejsce w naszej świetlicy, dlatego i tym razem przedstawimy krótko w jakich zajęciach braliśmy udział.

Sezon truskawkowy w pełni, więc w naszej kuchni też królowały te smaczne owoce w postaci koktajli i ciast. Zajęcia kulinarne „pysznie” się udały.

Uczestnicząc w zajęciach plastyczno-technicznych rozwijaliśmy pasję malowania na szkle, a motywem przewodnim były wiosenne kwiaty i różany ogród. Bliskie nam były również takie techniki plastyczne jak: malowanie farbami akrylowymi, akwarelami, pastelami olejnymi i suchymi.

Podczas zajęć krawieckich nauczyliśmy się szyć ręcznie piękne ozdoby do włosów na bazie metalowych wsuwek z kolorowego tiulu, organtyny i koronek przetykanych cyrkoniami i perełkami.

Na Dzień Matki wykonaliśmy dla naszych kochanych mam urocze krepinowe róże i laurki z głębi serca płynącymi życzeniami.

Z racji, że wakacje tuż tuż chcielibyśmy zaprosić na „Półkolonię 2014”. Świetlica podczas wakacji otwarta będzie w godzinach 10:30 – 16:30.

Do zobaczenia.

Wychowankowie i Wychowawca
Świetlicy Socjoterapeutycznej


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART