zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 2/2015 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKU

Informacja
Zespół interdyscyplinarny w Gminie Chmielnik
Pomoc społeczna - informacja
Świadczenia z funduszu alimentacyjnego
Świadczenia rodzinne na okres zasiłkowy 2015/2016
Świetlica Socjoterapeutyczna
Świetlica Socjoterapeutyczna

Witamy po przerwie, serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do naszej świetlicy. Chcielibyśmy się podzielić informacjami na temat organizowanych w naszej placówce zajęć w których, uczestniczymy.

Przez kilka ostatnich miesięcy rozwijaliśmy nasze artystyczne pasje poprzez tworzenie prac różnymi technikami plastycznymi. Tematem przewodnim naszych dzieł w czasie zajęć plastyczno – technicznych były wiosenne kwiaty malowane pastelami olejnymi i suchymi, farbami akrylowymi na płótnie jak również wykonane techniką bibułkową jako dekoracja przestrzenna i forma upominków dla naszych mam i tatusiów z okazji ich święta.

Chętnie tworzymy też własną, autorską biżuterię podkreślającą naszą indywidualność, dzięki której każdy z nas może poczuć się wyjątkowo.

Naszą uwagę absorbowały zajęcia wychowawcze traktujące o wartościach w życiu każdego z nas a także o zachowaniach agresywnych z którymi uczymy się walczyć, opanowywać i przekuwać na zachowania prospołeczne.

Ciekawym aspektem pobytu w świetlicy były zajęcia z profilaktyki zdrowotnej dostarczające nam wiedzy na temat zdrowego stylu życia, roli regularnego spożywania wartościowych posiłków itp.

Dodatkową atrakcją i możliwością nauki samodzielnego przygotowywania poczęstunków są dla nas zajęcia kulinarne zsynchronizowane z zajęciami profilaktycznymi. Jednym słowem zdrowo się odżywiamy przygotowując owocowe koktajle i sałatki.

Tego roku jak i wcześniejszych lat żegnamy uczniów trzecich klas gimnazjów. Było trochę smutku i łez, ale z ufnością patrzymy w przyszłość wierząc, że nasza przyjaźń trwać będzie mimo upływającego czasu.

Życzymy starszym kolegom i koleżankom wielu sukcesów w dalszej szkolnej edukacji i zawarcia wielu nowych i trwałych przyjaźni. Powodzenia!

Wychowankowie
i Wychowawca Świetlicy Socjoterapeutycznej


poprzednia strona do góry

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART