zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2009
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 3/2009 URZĄD GMINY INFORMUJE
Nieruchomości

W ostatnim czasie udało się sfinalizować zamianę działek obok Gimnazjum Samorządowego w Chmielniku. Pozwoli to na zapewnienie drogi pożarowej do budynku szkoły i dodatkowych miejsc parkingowych, a także na większe możliwości wykorzystania boiska sportowego przez młodzież gimnazjalną.
We wrześniu Gmina pozyskała środki ze sprzedaży dwóch nieruchomości w Chmielniku oraz jednej w Błędowej Tyczyńskiej w łącznej wysokości 116 150 zł.
Do końca roku planowane jest także wykonanie remontu dwóch pomieszczeń i wymiana drzwi wejściowych w Domu Ludowym w Zabratówce oraz docieplenie stropu w Domu Ludowym w Woli Rafałowskiej, a także wymiana pozostałej starej stolarki okiennej w obu w/w budynkach oraz w Domu Ludowym w Borówkach. Pozwoli to zmniejszyć koszty ogrzewania budynków w czasie zbliżającego się sezonu zimowego.

 

Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Środa, 19 Stycznia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
23 Grudnia 2021 r.
W listopadzie nasz samorząd otrzymał promesę na realizację zadania pn. "Odbudowa infrastruktury drogowo - mostowej na terenie Gminy Chmielnik". Przedsięwzięcie uzyskało dotację w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 7 581 475 zł i ma pokryć do 95% kosztów jego realizacji.
Realizacja: ProART