zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
RÓŻNE
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2012 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKU

Człowiek – najlepsza inwestycja
Świadczenia rodzinne
Rozprowadzanie żywności dal naszych mieszkańców
Świetlica Socjoterapeutyczna
Życzenia od GOPS w Chmielniku
Rozprowadzanie żywności dal naszych mieszkańców

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chmielniku od kilku lat w porozumieniu z Towarzystwem Przeciwdziałania Uzależnieniom „Trzeźwa Gmina” w Chmielniku zajmują się rozprowadzaniem żywności otrzymywanej z Podkarpackiego Banku Żywności.

W ramach trwania Programu PEAD 2012 mieszkańcy z terenu naszej Gminy skorzystali z pomocy w formie produktów żywnościowych takich jak: mleko, makaron, ser topiony, mąka, kasza gryczana, ryż, płatki kukurydziane, herbatniki, dżem, cukier. W bieżącym roku część asortymentów żywnościowych zastąpiono nowymi jak olej, marchewka z groszkiem, koncentrat pomidorowy, mielonka, klopsy w sosie pomidorowym.

Gmina Chmielnik w 2012 roku otrzymała łącznie 31 766 kg artykułów żywnościowych o wartości 88 617,48 zł. Ogółem z tej pomocy skorzystało 770 osób z 210 rodzin.

Wiesława Buż


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART