zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 4/2013 OGŁOSZENIE
OGŁOSZENIE

Studio Fryzur Joanna Fajger

 


 

 

„Żyjemy po to, aby odkrywać piękno.

Wszystko inne jest sztuką oczekiwania”

Studio Fryzur Joanna Fajger


Joanna Fajger - fryzjer/stylista - właścicielka salonu.

Studio Fryzur istnieje od 17 września 2013 roku.

W zawodzie pracuję od 5 lat. Nauki pobierałam u najlepszej kadry w Polsce. Doświadczenie zdobyte w Akademii Stylizacji Małgorzaty Babicz w Krakowie zaowocowały w rozwoju mojej kariery. Na początku mojej drogi zawodowej pracowałam w rzeszowskich salonach fryzjerskich.

Jestem miłośniczką fryzur pełnych ruchu. Moja żywiołowość i energia przekładają się na stylizacje, które tworzę. Ważne aby każdy dobrze czuł się w tym co mu polecę.

Idealnie orientuję się w aktualnych trendach fryzjerskich. Fryzjerstwo to moja pasja.

Bardzo lubię przeprowadzać metamorfozy. Całą stylizację wykonuję przy zasłoniętym lustrze, aby klient i fryzjer poczuli się swobodnie w swoim towarzystwie oraz żeby oczekiwana metamorfoza była bardziej zaskakująca.

Czekając na wizytę w salonie można również napić się pysznej kawy. Atmosfera jest domowa i pragnę żeby każdy klient wychodził zadowolony.

Jako jeden z niewielu salonów fryzjerskich na terenie Rzeszowa i samego centrum miasta wykonuję usługę analizy stanu włosa oraz skóry przy użyciu MICROKAMERY. Urządzenie to działa podobnie jak mikroskop czy sonda. Klientka/klient obserwując wyniki badania może naocznie przekonać się, jak wygląda jej/jego włos i dlaczego fryzjer zaleca zabiegi pielęgnacyjne/regeneracyjne.

Oprócz salonu pracuję mobilnie (z dojazdem do domu klienta) wykonuję nie pełny zakres moich usług a mianowicie: koloryzacje jednego koloru, strzyżenie, upięcie i stylizacje.

ZAPRASZAM SERDECZNIE Chmielnik 324 (nad delikatesami Jabłuszko)!!

poprzednia strona do góry

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART