zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2017
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 4/2017 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

Sesje Rady Gminy Chmielnik
Usuwaniu wyrobów zawierających azbest
Jubileusz małżeństwa
Jubileusz małżeństwa

„Dar losu… bliski człowiek, który sens nadaje dniom…”

To wielki dar od losu móc przeżyć wspólnie pół wieku, być razem na dobre i na złe mimo wielu przeciwności. Ale to jednocześnie wielkie wyzwanie, ciągła praca nad sobą dla siebie, a przede wszystkim dla kogoś, bo „małżeństwo to diament szlifowany przez całe życie”.

Medalami za 50 – letnie pożycie małżeńskie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej uhonorował trzy pary z terenu Gminy Chmielnik: P. Kazimiery i Kazimierza Hadam, P. Janiny i Stanisława Ciurów, P. Zofii i Bolesława Ostrowskich oraz P. Janiny i Alfreda Świst.

Jubilatom, podczas wręczania odznaczeń, którego dokonał Wójt Gminy Chmielnik - Krzysztof Grad, towarzyszyła najbliższa rodzina oraz P. Magdalena Wdowik-Reczek – zastępca Wójta i P. Grażyna Drążek – Przewodnicząca Rady Gminy Chmielnik.

Podczas spotkania były także kwiaty, życzenia, słodkości, wspomnienia oraz recepty na tak długie bycie razem.

Szanownym Jubilatom życzymy zdrowia i sił do pokonywania trudów życia, zgody i życzliwości na co dzień oraz wszelkiej pomyślności.

Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry

drukuj


Środa, 8 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART