zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2011
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
SPORT
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2011 STOWARZYSZENIE
STOWARZYSZENIE

KARTKA Z KALENDARZA
Noworoczne spotkanie Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Gminy Chmielnik
Czarnoksiężnik z Krainy Oz
Nowa książka o Woli Rafałowskiej
Kiermasz Świąteczny
Czarnoksiężnik z Krainy Oz

,,Uwierz w siebie, w swoje możliwości, a zrozumiesz, że jesteś mądry, odważny i masz dobre serce”... Tak brzmi motto sztuki pt. ,,Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, na którą wybrali się członkowie Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Gminy Chmielnik w niedzielę, 20.02.2011r. Wyprawa do rzeszowskiego Teatru Maska była wydarzeniem długo oczekiwanym. Pojechaliśmy mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Było warto. ,,Czarnoksiężnik z Krainy Oz” to bajka muzyczna, która bardzo się podobała zarówno małym, jak i dużym. Żywa akcja przedstawienia, piękne kostiumy i scenografia, a przede wszystkim wspaniała gra aktorów sprawiły, że bajka na długo pozostanie w pamięci widzów.

W drodze powrotnej odbył się konkurs ze znajomości treści bajki. Wszyscy odpowiadali bardzo dobrze, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje Daniel Cwynar. Nagrodę w konkursie stanowiły cukierki kukułki. Każdy, kto je otrzymał, musiał w podzięce zakukać (czy mały, czy duży). Nie zabrakło również wesołych piosenek integrujących naszą wspólnotę.

Do zobaczenia na następnej imprezie.

Zofia Puterla


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 29 Maja 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART