zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2017
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 2/2017 STOWARZYSZENIE
STOWARZYSZENIE

Ognisko patriotyczne 3-go Maja
Wycieczka do Lwowa
Piknik rodzinny "Rodziną Silni"
Projekty - czeka nas pracowity okres
Piknik rodzinny "Rodziną Silni"

4 czerwca 2017 r. wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Stefana Kard. Wyszyńskiego zorganizowaliśmy Piknik Rodzinny „RODZINĄ SILNI” dofinansowany z Urzędu Gminy Chmielnik w ramach działania „Rozwój form pracy z dziećmi i młodzieżą z terenu Gminy Chmielnik”. Przy sprzyjającej pogodzie i licznie zgromadzonej społeczności lokalnej wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej. Każda klasa zaprezentowała przygotowany program artystyczny na który składały się tańce, piosenki, inscenizacje oraz przedstawienia teatralne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się rodzinne konkursy sprawnościowe. Wszystkie rodziny otrzymały nagrody. Nauczyciele oraz uczniowie wykonali ciekawe prace, które można było zakupić na kiermaszu. Mamy przygotowały smakowite ciasta, które „rozchodziły się jak świeże bułeczki”. Zgromadzone fundusze przeznaczono na potrzeby szkoły oraz wsparcie rehabilitacji chłopca z naszej wsi, po przeszczepie serca – Pawła. Panowie strażacy zaprezentowali wozy bojowe oraz zademonstrowali kurtynę wodną. Można było również obejrzeć i usiąść w wyścigowym aucie pana Bogdana Chwaszcza. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki na koniach pana Muriasa oraz dmuchane zjeżdżalnie. Każde dziecko przebywające na placu otrzymało od Stowarzyszenia baloniki oraz lody pozyskane od sponsorów: SKOK Rzeszów i firmy Zielona Budka. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna, przygrywał zespół Inwersja Band. Organizacja pikniku na placu Arena jest dla nas dużym wyzwaniem. Dziękujemy bardzo Rodzicom - ojcom, którzy pomogli przy układaniu podłogi i jej zadaszeniu oraz mamom za pyszne ciasta. Dziękujemy dzieciom za piękne występy i nauczycielom za ich przygotowanie. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu rodzinnego spotkania na łonie przyrody.

Danuta Szajna


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 4 Grudnia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART