zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2009
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 3/2009 URZĄD GMINY INFORMUJE
Nieruchomości

W ostatnim czasie udało się sfinalizować zamianę działek obok Gimnazjum Samorządowego w Chmielniku. Pozwoli to na zapewnienie drogi pożarowej do budynku szkoły i dodatkowych miejsc parkingowych, a także na większe możliwości wykorzystania boiska sportowego przez młodzież gimnazjalną.
We wrześniu Gmina pozyskała środki ze sprzedaży dwóch nieruchomości w Chmielniku oraz jednej w Błędowej Tyczyńskiej w łącznej wysokości 116 150 zł.
Do końca roku planowane jest także wykonanie remontu dwóch pomieszczeń i wymiana drzwi wejściowych w Domu Ludowym w Zabratówce oraz docieplenie stropu w Domu Ludowym w Woli Rafałowskiej, a także wymiana pozostałej starej stolarki okiennej w obu w/w budynkach oraz w Domu Ludowym w Borówkach. Pozwoli to zmniejszyć koszty ogrzewania budynków w czasie zbliżającego się sezonu zimowego.

 

Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 1 Pażdziernika 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART