zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2018 STOWARZYSZENIE
Konkurs o Nagrodę Marszałka Wojewóztwa Podkarpackiego "NGO Wysokich Lotówę"

1 września 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie, podczas III Podkarpackiego Forum Obywatelskiego, zostały rozdane nagrody oraz wyróżnienia przyznane przez Zarząd Województwa Podkarpackiego w ramach III edycji konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Podkarpackiego - „NGO Wysokich Lotów", dla najlepszych organizacji pozarządowych mających siedzibę i prowadzących działalności pożytku publicznego na terenie województwa podkarpackiego.

W konkursie wzięło udział 23 stowarzyszenia z terenu. Przyznano trzy nagrody oraz pięć wyróżnień w poszczególnych kategoriach, były to statuetki i vouchery o wartości pięciu i tysiąca złotych.

Nasze Stowarzyszenie otrzymało wyróżnienie w kategorii nauka, edukacja, sport i środowisko. Nagrody wręczył marszałek Władysław Ortyl wspólnie z wicepremierem, ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotrem Glińskim.


Otrzymaną nagrodę przeznaczyliśmy na zakup urządzenia wielofunkcyjnego oraz telefonu dla Stowarzyszenia.

Danuta Szajna


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Wtorek, 27 Lutego 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART