zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2010 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

SESJE RADY GMINY CHMIELNIK
Nowe sportowe możliwości
Gmina „Fair Play”
Podziękowanie
Wybory 2010 – Wójta i Rady Gminy
Podziękowanie

W dniu 21 listopada odbyły się WYBORY DO SAMORZADÓW, z tej okazji jako jedna z kandydatów na Wójta Gminy pragnę złożyć serdeczne podziękowanie mieszkańcom Gminy za wzięcie udziału w głosowaniu i oddanie swojego głosu na moja osobę oraz na kandydatów do Rady Gminy KOMITETU WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚC ZALEŻY OD NAS”

Gratuluję nowo wybranemu włodarzowi Gminy Panu Krzysztofowi Gradowi i życzę wielu sukcesów na najbliższe cztery lata w pełnieniu funkcji Wójta Gminy.

Serdecznie gratuluję nowo wybranym Radnym Gminy i życzę wszystkiego najlepszego, dobrej współpracy i zrozumienia wśród mieszkańców.

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, wszystkim mieszkańcom gminy składam płynące z serca życzenia, niech światło Dobrej Nowiny pozostanie w Waszym domu w czasie Świat Bożego Narodzenia i przez cały Nowy Rok 2011.

Sołtys wsi Wola Rafałowska
Zdzisława Dubaj


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Wtorek, 27 Lutego 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART