zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 4/2013 OGŁOSZENIE
OGŁOSZENIE

Studio Fryzur Joanna Fajger

 


 

 

„Żyjemy po to, aby odkrywać piękno.

Wszystko inne jest sztuką oczekiwania”

Studio Fryzur Joanna Fajger


Joanna Fajger - fryzjer/stylista - właścicielka salonu.

Studio Fryzur istnieje od 17 września 2013 roku.

W zawodzie pracuję od 5 lat. Nauki pobierałam u najlepszej kadry w Polsce. Doświadczenie zdobyte w Akademii Stylizacji Małgorzaty Babicz w Krakowie zaowocowały w rozwoju mojej kariery. Na początku mojej drogi zawodowej pracowałam w rzeszowskich salonach fryzjerskich.

Jestem miłośniczką fryzur pełnych ruchu. Moja żywiołowość i energia przekładają się na stylizacje, które tworzę. Ważne aby każdy dobrze czuł się w tym co mu polecę.

Idealnie orientuję się w aktualnych trendach fryzjerskich. Fryzjerstwo to moja pasja.

Bardzo lubię przeprowadzać metamorfozy. Całą stylizację wykonuję przy zasłoniętym lustrze, aby klient i fryzjer poczuli się swobodnie w swoim towarzystwie oraz żeby oczekiwana metamorfoza była bardziej zaskakująca.

Czekając na wizytę w salonie można również napić się pysznej kawy. Atmosfera jest domowa i pragnę żeby każdy klient wychodził zadowolony.

Jako jeden z niewielu salonów fryzjerskich na terenie Rzeszowa i samego centrum miasta wykonuję usługę analizy stanu włosa oraz skóry przy użyciu MICROKAMERY. Urządzenie to działa podobnie jak mikroskop czy sonda. Klientka/klient obserwując wyniki badania może naocznie przekonać się, jak wygląda jej/jego włos i dlaczego fryzjer zaleca zabiegi pielęgnacyjne/regeneracyjne.

Oprócz salonu pracuję mobilnie (z dojazdem do domu klienta) wykonuję nie pełny zakres moich usług a mianowicie: koloryzacje jednego koloru, strzyżenie, upięcie i stylizacje.

ZAPRASZAM SERDECZNIE Chmielnik 324 (nad delikatesami Jabłuszko)!!

poprzednia strona do góry

drukuj


Sobota, 2 Grudnia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART