zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
STOWARZYSZENIA
OGŁOSZENIE WŁASNE
012345

Wieść Gminna 1/2013 STOWARZYSZENIA
STOWARZYSZENIA

Co nowego w SPONGC?

Działanie to najlepsze lekarstwo na nudę. Kierując się słowami tej maksymy a także pragnieniem, by kulturalnie spędzić czas, członkowie Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Gminy Chmielnik wybrali się wraz z opiekunami do kina Helios w Rzeszowie na film ,,Zambezja”. Wyjazd miał miejsce w dniu 16 lutego 2013 roku Po filmie wszyscy udali się do restauracji Mac Donald. Każdy zamówił sobie to, na co miał ochotę, jednak największym wzięciem cieszyły się frytki. W drodze powrotnej był czas na chwilę refleksji i modlitwy za śp. panią Alę Gil, wieloletnią wolontariuszkę naszego stowarzyszenia. Z sercami pełnymi pokoju uczestnicy oddali się kojącej mocy pieśni, śpiewając ku czci Maryi i jej Syna. Z dużym zaangażowaniem wszyscy oglądali też nową Kronikę Stowarzyszenia, która dokumentuje działalność stowarzyszenia od 2000 roku za pomocą zdjęć i opisów. Już dziś myślimy o kolejnym wyjeździe, tym razem będzie to wycieczka w Polskę, ale gdzie? To na razie zagadka.

Przewodnicząca Zarządu

Zofia Puterla


Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć naszą działalność prosimy
o przekazanie 1% dla naszego Stowarzyszenia.

KRS 0000020595


poprzednia strona do góry

drukuj


Środa, 8 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART