zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
STOWARZYSZENIA
OGŁOSZENIE WŁASNE
012345

Wieść Gminna 1/2013 OŚWIATA I KULTURA
Szanowni Rodzice! Drodzy Szóstoklasiści!

Nie wierzyłem, że przejdę ten most,

I gdy stoję już na drugim brzegu,

Nie wierzę, że przeszedłem.”

/L.Staff Most/

 

Czas płynie bardzo szybko i nic w tej kwestii nie możemy zrobić. Nie tak dawno Państwa Pociechy rozpoczynały naukę w oddziale przedszkolnym, a już przychodzi im się pożegnać ze swoją szkołą i zacząć kolejny etap edukacji. Wkrótce trzeba będzie zamknąć sprawy na jednym "brzegu rzeki" i przez "most sprawdzianu i świadectwo ukończenia szkoły podstawowej" przejść na drugi – "nowy brzeg". To zamknięcie pewnego etapu życia wcale nie musi się wiązać z przykrymi doświadczeniami. Przed Państwa Dziećmi otwierają się bowiem nowe szanse i możliwości, które - wykorzystane we właściwy sposób - na pewno zaowocują w przyszłości.

Zapraszamy wszystkich Szóstoklasistów z terenu gminy Chmielnik (i nie tylko!) do skorzystania z oferty proponowanej przez naszą szkołę, czyli Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Chmielniku. Wymienimy tylko kilka atutów naszej placówki, które – być może – ułatwią decyzję o wyborze dalszego miejsca kształcenia tegorocznych Szóstoklasistów:

 • pełnowymiarowa sala gimnastyczna;
 • wielofunkcyjne boisko sportowe;
 • siłownia;
 • doskonale wyposażone sale lekcyjne (tablice interaktywne, wizualizery, projektory, laptopy, DVD, telewizory, tablety i dyktafony do zajęć dziennikarskich, sprzęt muzyczny, kamery i aparaty cyfrowe, meteorologiczna stacja do monitoringu przyrodniczego);
 • nowoczesna sala komputerowa (możliwość uzyskania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych);
 • radiowęzeł szkolny;
 • monitoring;
 • biblioteka i czytelnia (Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej);
 • ciekawa oferta zajęć pozalekcyjnych;
 • stypendia dla najzdolniejszych uczniów;
 • opieka pedagoga;
 • zaplecze kuchenne do zajęć kulinarnych;
 • a także bardzo dogodne położenie.

Będzie nam niezwykle miło, jeżeli obdarzą nas Państwo swoim zaufaniem i wybiorą naszą placówkę na miejsce dalszego wychowywania i edukowania swoich Pociech. Absolwenci naszej szkoły są bowiem bardzo dobrze przygotowani do kolejnego etapu edukacji. Odnoszą wiele sukcesów w konkursach na różnych szczeblach – także ogólnopolskich.

Szczegółowe informacje na temat proponowanej przez nas oferty można uzyskać pod numerem telefonu: 172296649 lub drogą mailową: zschmiel@intertele.pl Zapraszamy także do zapoznania się ze stroną internetową naszej szkoły: www.zschmielnik.ostnet.pl


do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 29 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART