zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
KGW W BORÓWKACH
STOWARZYSZENIA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 2/2013 URZĄD GMINY INFORMUJE
Rozrywka dla cierpliwych…

W kalendarz imprez promocyjnych wpisują się powoli Zawody Wędkarskie Spławikowo – Gruntowe o Puchar Wójta Gminy Chmielnik, które Gmina Chmielnik zorganizowała po raz kolejny wspólnie z Kołem Wędkarskim z Łańcuta. Wziął w nich udział także Prezes koła P. Marek Nitkiewicz.

29 czerwca br. nad stawami w Zabratówce zgromadziło się wielu amatorów rozrywki dla cierpliwych. Rozłożyli siatki, spławiki, haczyki, zanęty i inne wędkarskie sprzęty, zarzucili wędki i ... czekali, czekali … I udało się.

Największą rybę złowił Rafał Sitarz. Drugie miejsce zajął Patryk Sitarz, zaś trzecie miejsce P. Marek Kujawski. Nagrody – puchary wręczył Wójt Gminy Chmielnik.

Wędkowanie stało się już hobby wielu osób z terenu gminy Chmielnik i nie tylko, i ich sposobem na wspólne spędzanie wolnego czasu, lepsze poznanie się. Niewątpliwie magnesem do uprawiania wędkowania jest klimat śródleśnych stawów, przyjazna atmosfera oraz wspólne tematy – wędkarskie i nie tylko.

Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Środa, 8 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART