zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2018 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

Sesje Rady Gminy Chmielnik
Sprawozdanie
Inwestycje drogowe
Nowe oblicze Domu Ludowego w Chmielniku
Inwestycje i remonty gminne w III kwartale 2018 r.
Jubileusz Państwa Anny i Tadeusza Lampart
Jubileusz Państwa Anny i Tadeusza Lampart

dniu 26 czerwca 2018 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chmielniku odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Państwu Annie i Tadeuszowi Lampart.


Medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Wójt Gminy - Pan Krzysztof Grad w obecności Zastępcy Wójta Gminy - Pani Magdaleny Wdowik-Reczek, Przewodniczącej Rady Gminy Chmielnik Pani Grażyny Małgorzaty Drążek oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego - Pani Agaty Bolanowskiej.

Jubileusz pożycia małżeńskiego to niezwykły Jubileusz, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Te wspólnie przeżyte 50 lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia istoty związku małżeńskiego, to również wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących dziś w związek małżeński.

Wszyscy obecni życzyli Jubilatom wszelkiej pomyślności, długich lat życia w zdrowiu i szczęściu, składali gratulacje oraz wyrazy uznania i wielkiego szacunku.

 


A. Bolanowska


poprzednia strona do góry

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART