zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2018 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

Sesje Rady Gminy Chmielnik
Sprawozdanie
Inwestycje drogowe
Nowe oblicze Domu Ludowego w Chmielniku
Inwestycje i remonty gminne w III kwartale 2018 r.
Jubileusz Państwa Anny i Tadeusza Lampart
Jubileusz Państwa Anny i Tadeusza Lampart

dniu 26 czerwca 2018 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chmielniku odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Państwu Annie i Tadeuszowi Lampart.


Medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Wójt Gminy - Pan Krzysztof Grad w obecności Zastępcy Wójta Gminy - Pani Magdaleny Wdowik-Reczek, Przewodniczącej Rady Gminy Chmielnik Pani Grażyny Małgorzaty Drążek oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego - Pani Agaty Bolanowskiej.

Jubileusz pożycia małżeńskiego to niezwykły Jubileusz, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Te wspólnie przeżyte 50 lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia istoty związku małżeńskiego, to również wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących dziś w związek małżeński.

Wszyscy obecni życzyli Jubilatom wszelkiej pomyślności, długich lat życia w zdrowiu i szczęściu, składali gratulacje oraz wyrazy uznania i wielkiego szacunku.

 


A. Bolanowska


poprzednia strona do góry

drukuj


Środa, 10 Sierpnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART