zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2017
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 4/2017 OŚWIATA I KULTURA
Spotkanie Kół Caritas

W Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, odbyło się w listopadzie Jesienne Spotkanie Opiekunów i Wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas. Na którym nie mogło zabraknąć przedstawicielek Wolontariatu prowadzonego od kilku lat w Szkole Podstawowej nr 1 w Chmielniku. Podczas spotkania miałyśmy możliwość wysłuchania ciekawych wystąpień m.in. pani Agnieszki Jakubowskiej-Cetnar - finalistki konkursu MEN "Nauczyciel – Wolontariusz Roku" czy Stanisława Słowińskiego – dyrektora Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Gdy w auli Instytutu zebrali się już wszyscy zaproszeni goście wspólnie zmówiono modlitwę, po czym przedstawiono cel i główne punkty spotkania. Wizytę będziemy wspominać bardzo miło, ze względu na serdeczne przyjęcie i bardzo ciekawe wystąpienia. Po zakończeniu na wszystkich uczestników czekał mały poczęstunek.


Eliza Bajda
Agnieszka Dziura -wolontariuszki, uczennice klasy 3 B gimnazjum


do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 29 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART