zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2018 OŚWIATA I KULTURA
Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 20 września w cudownym dniu ważnym dla naszej społeczności szkolnej odbył się Dzień Przedszkolaka. Był to niezwykły dzień gdyż w tym dniu pasowaliśmy- a raczej Pani Dyrektor "lizakowała" nowe dzieciaki na przedszkolaków oraz przypomniała obecnym przedszkolakom jakie to z nich już starszaki. Cała uroczystość była podniosła. Nie zabrakło zaproszonych gości - rodzin przedszkolaków. Natomiast nasze zuchy zaprezentowały się w pięknym programie artystycznym, w którym mówiły wiersze, tańczyły oraz uroczyście ślubowały być grzecznym na c odzień a nie tylko od święta. całość była połączona z otwarciem innowacji "Przedszkolne kuchcikowo". Inspirowani przygodami literackiej bohaterki Cecylii Knedelek dzieci same przygotowały poczęstunek dla swoich rodziców, po czym nie zabrakło wspólnej zabawy i śmiechu. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas w tym dniu.


Monika Pondel


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 13 Lipca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART