zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
RÓŻNE
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2012 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKU

Człowiek – najlepsza inwestycja
Świadczenia rodzinne
Rozprowadzanie żywności dal naszych mieszkańców
Świetlica Socjoterapeutyczna
Życzenia od GOPS w Chmielniku
Świetlica Socjoterapeutyczna

Okres przedświąteczny to w świetlicy czas na wyrób ozdób choinkowych, stroików, aniołków, których tworzenie stało się już niemal tradycją. Tegoroczne anioły mają wysokość ponad 15 cm, skrzydła w kolorze złota lub srebra wykonane z tektury i sizalu, alby z masy papierowej a główki z gliny ceramicznej. Wykonane są z największą dbałością o detale.

Z przyjemnością jest nam powiadomić, że jeden z wychowanków naszej świetlicy otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie „Kartka świąteczna Wojewody Podkarpackiego”. Została przyznana nagroda indywidualna dla uczestnika i nagroda dodatkowa dla naszej placówki.

Tymczasem doskonalimy nasze umiejętności tworzenia „małych dzieł” stosując technikę decoupaqe. Za jej pomocą wyrabiamy piękne świeczniki, podkładki pod kubki, wazony na stroiki z motywami świątecznymi. Przyjemnie jest patrzeć na dzieła swoich rąk, które cieszą nas i dają radość innym (z okazji Mikołajek obdarowywaliśmy się wzajemnie prezentami ręcznie wykonanymi).

Wychowankowie i Wychowawca

Świetlicy Socjoterapeutycznej
w Chmielniku


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Wtorek, 27 Lutego 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART